Top
blog - kobieta alfa
Miej swoje zasady podczas randkowania

Miej swoje zasady podczas randkowania

TWOJE ZASADY PODCZAS RANDKOWANIA

Ty najlepiej wiesz bądź powinnaś wiedzieć na co się nie zgodzisz. W momencie zauroczenia tracimy zdolność logicznego myślenia. Zajrzyj wtedy do poniższych rad.

 1. Nie inicjuj sama randek - możesz pokazać, że jesteś zainteresowana ale nie odbieraj radości w uwodzeniu Ciebie mężczyźnie, który Cię zainteresował.
 2. Nie umawiaj się z kimś, kto jest w związku. Jak zakończy ten związek (nie dla Ciebie ale dla siebie) to odczekaj chwilę by on był pewny czego i kogo pragnie.
 3. Nie umawiaj się z kimś, kto ma żonę i Ci wmawia, że są razem tylko dla dzieci i kredytu na mieszkanie. Zawsze będziesz dla niego finalnie mniej wartościowa - odczujesz to wtedy, gdy obniżysz swoje standardy do jego manipulacji. On może mieć autentyczną ochotę mieć Cię w swoim życiu ale dopóki jest w stałym związku z inną kobietą, to znaczy, że to z jego strony może być tylko zauroczenie nowością i poczuciem atrakcyjności jakie Ty mu dajesz. Jego męskie ego jest zadowolone a Twoje?
 4. Nie umawiaj się z kimś, kto nie ma dla Ciebie czasu w tygodniu i pracuje ale w weekend możesz go odwiedzać jako pogotowie seksualne, uczuciowe, towarzyskie, gastronomiczne itp. Jak będzie się chciał z Tobą spotkać, bo będzie czuł Twoją wartość, znajdzie na to czas.
 5. Nie zgadzaj się na randkę z kimś, kto nie jest pewny  czy chce się z Tobą umawiać. On musi czuć, że chce mieć Cię w swoim życiu.
 6. Nie umawiaj z kimś, kto przekłada spotkania bo ciągle ma coś ważniejszego ode Ciebie. Raz każdemu może się zdarzyć. Dwa razy to już wyjątkowy przypadek. Za trzecim razem...ktoś lub coś jest dla niego bardziej atrakcyjniejsze.
 7. Nie umawiaj się z kimś już tak często, kto po trzech miesiącach Waszej znajomości, nie dąży do większej częstotliwości spotkań. Zacznij być bardzej zajęta. Może było Ciebie za dużo w jego życiu. W tym przypadku wystarczy lekko się odsunąć aby przypomniał sobie Twoją wartość. Jeżeli to nie spowoduje zwiększenia zainteresowania Tobą z jego strony, zaczynaj plan B.
 8. Nie umawiaj się z kimś, kto po sześciu miesiącach związku nie wie chce być ze z Tobą w stałym związku. Jeżeli szukasz romansu to możęsz kontynuować. Jeżeli szukasz związku, to przemyśl, jak podkreślić swoją wartość.
 9. Nie będę umawiać się z mężczyzną, który już raz ze mną zerwał (chyba, że bardzo długo i skutecznie by mnie przekonywał, że to była pomyłka).
 10. Nie umawiaj z kimś, kto Cię nie szanuje. Tu nie ma wyjątków i wytłumaczeń. Jeżeli chcesz być z takim mężczyzną, to wykup na stałe abonamnet u psychologa. Może to jak on będzie Ciebie traktował, dzięki Twoim wizytom u psychologa, Cię nie zniszczy. Korzyści z takiego związku? Raczej straty w kierunku nerwic, depresji, frustracji itp. Pomijam koszty finansowe.
 11. Nie umawiaj z kimś, kto nie spełnia Twoich minimalnych oczekiwań. Z biegiem czasu i tak go odrzucisz.
 12. Nie umawiaj się z kimś, kto nie jest życzliwym i kochającym człowiekiem. Zobacz jak trakuje innych ludzi i zwierzęta. Jak przyjdzie codzienność w Waszym potencjalnym związku, on również i Ciebie będzie tak traktował.
 13. Nie umawiaj z kimś, kto ma problemy finansowe, problemy z używkami, problemy z prawem, problemy z nałogami itp. Nawet terapucie trzeba płacić za wsparcie. A Ty co z tego będziesz miała oprócz kosztów psychologicznych i finansowych?
 14. Nie umawiaj z kimś, kto nie chce mieć dzieci a Ty chcsz je mieć (i na odwrót). Szanujmy swoje decyzje i nie namawiajamy na zmianę zdania inne osoby. To bardzo ważna rola bycie rodzicem i trzeba wiedzieć, że weźmiemy na siebie odpowiedzialność wychowania oby szczęśliwego człowieka.
 15. Nie będę umawiaj się z kimś, kto Cię porównuje do innych kobiet - to jego byłej, do modelek - generalnie do innych kobiet, w intencją, co powinnaś w sobie zmienić aby być dla niego idealną. Oddziel dobre rady od prównywania, które złamie Twoje poczucie własnej wartości.
 16. Jaką dopiszesz?

 

ĆWICZENIE: Przypomnij sobie Twoje mniej przyjemne relacje z mężczyznami. Na bazie tych doświadczeń dopisz swoje zasady, które nie zostały powyżej uwzględnione.

 

Zapraszam Cię do lektury mojej książki "Jak upolować miłość". Przygotuj się do kolejnego związku :) 

Przyjdź również na nasze szkolenia lub indywidualną sesję.

Odwiedź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/projektkobietaalfa/

i na Instagramie:

https://www.instagram.com/kobietaalfa

Pozdrawiam, Iwona

Zapisz się na  newsletter i otrzymuj sprawdzone porady!

Otrzymasz newsletter o tym jak być Kobietą Alfa w swoim życiu.

adres email