Top
blog - kobieta alfa
O czym pamiętaj po rozstaniu

O czym pamiętaj po rozstaniu

Każda z nas z pewnością kiedyś musiała podjąć decyzję o rozstaniu lub została postawiona przed tym faktem przez swojego dotychczasowego partnera.

Kilka ważnych spraw, o których ważne abyś pamiętała:

 1. Jeżeli zakończył się Twój związek to nie patrz w przeszłość a kreuj swoją przyszłość.
 2. Jeżeli on miał jakiś problem ze sobą w Waszym związku i tego nie przepracuje, to będzie miał te problemy być może w kolejnym związku.
 3. Jeśli jesteś jego byłą i on Cię zostawił, to być może dlatego, że po prostu zwolnił swoje miejsce komuś bardziej psującego do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb.
 4. Jeśli jesteś jego byłą i on Cię zostawił, to być może dlatego, że przez to, że go krytykowałaś i zapomniałaś dlaczego w ogóle zaprosiłaś go do swojego życia…wolał Cię porzucić zanim Ty to byś zrobiła.
 5. Jeśli jesteś jego byłą i on Cię zostawił po dłuższym związku, to on już o Tobie nie pamięta. Nie dlatego, że nie byłaś dla niego ważna. Dlatego, że zamknął już ten rozdział w swoim życiu. Przestałaś dla niego istnieć bo w ten sposób łatwiej mu wyciszyć własne wyrzuty sumienia. On wie, że Cię skrzywdził. Jako ludzie dążymy do przyjemności i unikamy bólu. Być może wcale nie chciał zadać Ci bólu ale życie w związku bez przyszłości byłoby większą przegraną dla Was obojga.
 6. Jeśli jesteś jego byłą i Ty go zostawiłaś, to on może chcieć walczyć by Cię odzyskać a potem porzucić. Dobrze się zastanów nad jego intencją, jak będzie chciał Cię odzyskać.
 7. Jeżeli zakończył się Twój związek to nie patrz w przeszłość a kreuj swoją przyszłość.
 8. Jeżeli on miał jakiś problem ze sobą w Waszym związku i tego nie przepracuje, to będzie miał te problemy być może w kolejnym związku.
 9. Jeśli jesteś jego byłą i on Cię zostawił, to być może dlatego, że po prostu zwolnił swoje miejsce komuś bardziej psującego do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb.
 10. Jeśli jesteś jego byłą i on Cię zostawił, to być może dlatego, że przez to, że go krytykowałaś i zapomniałaś dlaczego w ogóle zaprosiłaś go do swojego życia…wolał Cię porzucić zanim Ty to byś zrobiła.
 11. Jeśli jesteś jego byłą i on Cię zostawił po dłuższym związku, to on już o Tobie nie pamięta. Nie dlatego, że nie byłaś dla niego ważna. Dlatego, że zamknął już ten rozdział w swoim życiu. Przestałaś dla niego istnieć bo w ten sposób łatwiej mu wyciszyć własne wyrzuty sumienia. On wie, że Cię skrzywdził. Jako ludzie dążymy do przyjemności i unikamy bólu. Być może wcale nie chciał zadać Ci bólu ale życie w związku bez przyszłości byłoby większą przegraną dla Was obojga.
 12. Jeśli jesteś jego byłą i Ty go zostawiłaś, to on może chcieć walczyć by Cię odzyskać a potem porzucić. Dobrze się zastanów nad jego intencją, jak będzie chciał Cię odzyskać.

 

Zapraszam Cię do lektury mojej książki "Jak upolować miłość". Przygotuj się do kolejnego związku :) 

Przyjdź również na nasze szkolenia lub indywidualną sesję.

 

Odwiedź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/projektkobietaalfa/

i na Instagramie:

https://www.instagram.com/kobietaalfa

Pozdrawiam, Iwona

Zapisz się na  newsletter i otrzymuj sprawdzone porady!

Otrzymasz newsletter o tym jak być Kobietą Alfa w swoim życiu.

adres email